4 typy služeb pro Vás

Mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice, zasilatelství, stěhování a krátkodobé meziskladování.

Nákladní doprava

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava po Evropské unii i mimo ni. Včetně expresních přeprav. Většinu zakázek realizujeme prostřednictvím našich vlastních vozidel. Zakázky, které přesahují možnosti našeho vozového parku, jsou odbavovány smluvními partnery s vozidly o nosnosti 1 kg – 24 tun pro přepravu po celé Evropě.

SPEDICE

Naše specializované spediční oddělení dokáže zprostředkovat a zajistit jakoukoliv přepravu vašeho zboží po celém světě. Dokážeme splnit veškeré požadavky zákazníka prostřednictvím našich smluvních dopravců, s nimiž máme dlouholeté zkušenosti.

STĚHOVÁNÍ

Zajišťujeme stěhování bytů a kanceláří formou full servisu. Postaráme se o nakládku, vykládku, pojištění nákladu, montáž či demontáž nábytku, apod.

TRACKING

Každé naše vozidlo je vybaveno systémem satelitního sledování pro kontrolu trasy, počtu ujetých kilometrů, dodržování povinných přestávek, atd. Slouží rovněž pro externí účely firmy, jako je sdělení aktuální polohy nákladu zákazníka či přesnější stanovení doby doručení.

Systém umožňuje vygenerovat přihlašovací heslo pro zákazníka (na vyžádání předá dispečer). Pod tímto heslem může prostřednictvím webové stránky sledovat polohu svého nákladu.

VYZKOUŠEJTE SI NÁS TAKÉ!

Klikněte vpravo na tlačítko a vytvořte nezávaznou poptávku. Obvykle reagujeme do dvou hodin od odeslání poptávky.